Genel

Bekleme ve Misafir Koltuğu ile Misafirleriniz Rahat Edicek

Casella Shop olarak bizler uzun yıllardır bulunduğumuz sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kendimize her zaman bir üst seviyeye nasıl geçebiliriz soruları sormaktayız, bu sorular ile sizlere en rahat bekleme koltuğu ve misafir koltukları hizmetini sunmaktayız. Ürünümüz şık görüntüsü ve konforlu olması ile dikkat çekmektedir. Misafir ve bekleme koltuğumuz belinizi ağrıtmayacak bir tasarıma ve malzemeye sahiptir. Ürünlerimizde renk seçeneklerimiz bulunmaktadır. Mekanınıza uyan sırıtmayacak bir renk seçme imkanına sahipsiniz.

Müşterisinin ve misafirinin rahatına önem verenlerin özellikle tercih etmesi gereken ürünüdür. Oturulan kısım kaliteli bir süngerden oluşmaktadır. Bel kısmı ise bel şekilde rahatsız etmeyecek biçimdedir. Aynı anda 4 kişi birden oturabilmektedir, sağlam olması nedeniyle herhangi bir sıkıntı oluşmayacaktır. 4 kişilik olması sizlerin 4 adet sandalye almaktan kurtaracaktır, bu şekilde hem fazla yer harcamaktan hem de fazla maliyetten kurtulacaksınız.

Zarif ve narin görünüme sahip olan ürünümüz  ofisinizin veya kullanmak istediğiniz alanlarınızın dekoratif görünmesini sağlayacaktır. Kibar bir görünüme sahip olması ile müşterilerinizin bulunduğu ortamda rahat edebilmesine ve ortamdan pozitif bir enerji olmasına yarayacaktır.

Bir cevap yazın