Konforlu Çalışma Sandalyeleri
Genel

Konforlu Çalışma Sandalyeleri

Zarif ve şık bir tasarıma sahip olan ürünümüz sizlere konforu aynı zamanda da gösterişi ayağınıza getirmektedir. Toplantı ve çalışma sandalyeleri arasında yerini alan ürünümüz bu yılın en çok tercih edilen modelleri arasında yerini almaktadır.

Sizlerin ve çalışanlarınızın rahatını düşünülerek tasarlanmıştır. Sürekli masa başı olarak çalışan personellerin birçoğu bel ve sırt ağrılarından şikâyet etmektedir. Sizler bu ürünümüzü seçerek bu tür sorunların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Toplantı esnasında sizler için önemli kişiler gelebilir, onları en iyi şekilde ağırlamak isteyeceksiniz, sandalyemiz sayesinde gözünüz arkada kalmadan kullanabilirsiniz. Ürünümüz arka kısmı fileli, bel ve sırt bölgesi bir insanın en çok rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Toplantı ve çalışma sandalyemiz sizler tarafından ayarlana bilen özellikleri vardır. Bunlar; yüksekliğin ayarlanabilir olması, geriye yaslanabilme, geriye yaslanıp o şekilde sabit bırakılabilmesi gibi konforunuz için yapılmış özelliklerdir. Oturduğunuz kısım sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünümüzün ayakları tekerleklidir rahatça hareket edebilme imkanına sahipsiziniz. Ürünümüz konforlu olduğu kadar da kullanışlı ve sağlam bir sandalyedir. Doğru şekilde kullanıldığı takdirde uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür.

Bir cevap yazın