Dekoratif Ofis Sandalyeleri
Genel

Dekoratif Ofis Sandalyeleri

Uzun çalışma saatlerine uyacak şekilde tasarlanan ofis sandalyesi malzemeleri birinci kalitedir. Kumaş ve diğer materyallerin içeriğinde kesinlikle kanserojen ve bu türde maddeler yer almaz. Malzemelerin cilt ile temasında kızarıklık, tahriş ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonlar asla görülmez.  Ergonomik yapıda ve konforu yüksek bir sandalyedir. Deri,suni deri, fileli ve farklı türde kumaşlar ile zevk ve tercihlere bağlı olarak dizayn edilebilir. Kumaşlar hava aldığı için yaz aylarında terleme sorununu kullanıcılarına yaşatmaz. İskeletinin sağlam ve ortopedik olması vücut ağrılarının yaşanmasını engellemektedi. Uzun oturumlar sonucunda çökme ve şekil değişikliği gibi sorunlar asla yaşanmaz. Bel ve boyun destekli yapısı bu bölgelerde problem yaşayanlara büyük fayda sağlamaktdır. Minderlerin orta sertlikte olması gün içindeki hareketleri asla kısıtlamaz. Doğru ve sağlıklı duruşu destekleyen tasarım en detaylı şekilde düşünülerek üretilmiştir.

Üretimde kulanılan her şey yeni teknoloji ve sağlıklı maddelerden oluşmaktadır. İnsan anatomisine uygun çizgisi ile çalışma yükünü de azaltmaktadır. Sürekli hareketsiz kalınması durumundaki kasılmalar, öne ve geriye doğru doğal eğim sağlayan sırt yapısı ile ortadan kakmaktadır. Vücudu saran ve uyum sağlayan yapı yi koşullarda çalışma imkanını kişilere sağlamaktadır. Bel boşluğunu dolduran destek kronik olan yorgunlukları azaltmaktadır. Sırt yüksekliğinin ideal olması omurgadaki baskıyı azaltmaktadır. Çalışma sandalyesinin esnekliği gün içinde her yöne rahat bir şekilde hareket edilmesini sağlamaktadır. Ayak kısımdaki tekerlekler ofis içerisinde özgür bir şekilde dolaşılmasını sağlamaktadır. Ağırlığı hafif olduğu için taşınma ya da farklı durumlarda kişilere büyük fayda sağlamaktadır. Kolçakların kol ile uyumu uyuşma ve tutulma gibi olumsuz durumları kullanıcılara yaşatmaz.

Canlı Renkleri ile Ofisinizin Havasını Değiştirecek Tasarımlar

Tasarımı estetik bir çizgide ve oldukça dekoratiftir. Farklı tarzlarda döşenmiş olan ofislere en iyi şekilde kombin olmaktadır. İşinde uzman ve deneyim sahibi tasarımcılar tarafından modern hizmet anlayışı ile dizayn edilmektedir. Ferah ve güzel bir ofis isteyen kişiler için ideal özelliklere sahiptir.Nemden ve ışıktan etkilenmeyen çalışma sandalyesi yüksekliği minderin alt kısmında yer alan amortisör ile çok pratik bir şekilde ayarlanmaktadır. Farklı kullanım alanları için de kullanılabilen modern tarzda, çok fonksiyonlu bir sandalyedir. Hayal edilen renk ve kombin uygulamaları ile tasarlanabilir. Temizliği çok pratik ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Silime uygun olan döşemelik leke tutmayan kumaşlar kirlenme süresini büyük oranda uzatmaktadır. Kuru temizleme yapan firmaların hassas makinaları ile de temizlenebilmektedir. Metal ve plastik olan bölümler ise nemli yumuşak bezler ile silinerek tozu alınabilir. Temizleme sonrasında kumaşlarda yıpranma, erime ve deformasyon sorunu asla yaşanmaz.

Renklerde solma ve değişim de kesinlikle olmaz. Metal olan yerlerde paslanma, ve kararma problemi de yaşanmaz. Ürün siparişi verildikten kısa süre sonra üretime geçilerek söz verilen günde her şey tamamlanır. Piyasaya göre fiyatı oldukça uygun şekilde ekonomik anlamda kişileri zorlamadan ayarlanmıştır. Tasarıma kullanıcıların özel istek ve talepleri dikkate alınarak dahil edilmektedir. Uzun araştırmalar sonucu belirlenen malzemeler dizayna uygulanarak nsan sağlığını hiç bir şekilde tehdit etmez. Ürünlerin zarar görmemesi adına sağlam ve muhafaza sağlayan paketleme malzemeleri ile sarılarak kırılma ve ezilme gibi durumların yaşanması engellenmektedir. Trende uygun bir modeldir. Ödemeler nakit, banka havalesi ve EFT seçenekleri ile yapılmaktadır. Rahat ve geniş ölçülere sahiptir. 2 yıl garanti kapsamında olup, TSE belgesi bulunan bir sandalyedir. Garanti kapsamı ya da dışında her konuda teknik destek ve problem yaşanılan bölgelere göre yedek parça temini sağlanmaktadır. www.casellakoltuk.com adresinde çok daha geniş yelpazeye sahip sandalyeler incelenebilir.

Bir cevap yazın