Kullanımı Rahat Ofis Sandalyeleri
Genel

Kullanımı Rahat Ofis Sandalyeleri

Kullanımı Rahat Ofis Sandalyeleri, uzun yıllar sıkıntı yaşamadan kullanılabilecek bir üründür. Birinci kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmış olan ofis sandalyesi kumaşları deri, suni deri, fileli ya da farklı pamuklu türler tercih edilerek isteğe bağlı olarak dizayn edilebilir. Renk kartelası ton seçiminde müşterilere karar verme aşamasında yardımcı olmaktadır. Ergonomik yapıda konforlu bir sandalyedir. Kullanılan malzemelerin sağlıklı olması cilt ile temas edildiği zaman herhangi bir şekilde kızarıklık, tahriş ve kaşıntı gibi cilt hastalıkların oluşmasını engellemektedir. Plastik ve metal olan parçalar da dahil olmak üzere hiç bir malzemenin içeriğinde zararlı olan kanserojen maddeler kesinlikle yer almaz. Dayanıklı olan malzemeler uzun soluklu kullanımı sağlamaktadır. Kumaşların nefes alması terleme riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Nemden ve ışıktan etkilenmeyen bir çalışma sandalyesidir.

İskeletinin sağlam olması çökme ve şekil değişikliği gibi sorunların yaşanmasını engeller. Doğru duruşu destekleyen dizaynı sağlıklı bir oturumu kullanıcılara sağlamaktadır. İnsan anatomisine uygun yapısı sağlık ile ilgili yaşanacak olan sorunları önlemektedir. Öne ve geriye doğru doğal gövde eğimi kasların esneyip gün sonunda rahat hissedilmesini sağlamaktadır. Vücudu bütünüyle saran yapısı özellikle kronik olan yorgunlukarı azaltmaktadır. Sırt yüksekliğinin ideal olması omurgada oluşabilecek olan baskıyı engellemektedir. Bel bosluğunu dolduran destek uzun süreli oturumlarda oluşan yükü büyük ölçüde azaltmaktadır. Rahat bir şekilde sağa ve sola hareket etmeyi sağlayan esnekliği vardır. Oturum yeri orta sertlikte olduğu için gün içindeki hareketler kesinlikle kısıtlanmaz. Ağırlığı hafif olduğu için taşınma ya da yer değişikliği söz konusu olduğu zaman kişilere asla problem çıkarmaz. TSE belgeli ve garanti kapsamında olan bir ofis sandalyesidir. Garanti kapsamı dışında olunsa dahi her konuda teknik olarak destek ve aynı zamanda yedek parça temini kullanıcılara sağlanmaktadır. Ayak ksmında yer alan tekerlekler iş yerinde rahat bir şekilde hareket edilmesini sağlamaktadır. Minderin alt kısmında rahat bir şekilde uzanılarak ulaşılabilen aparat ile yerden yüksekliği kullanıcının boyuna göre ayarlanmaktadır. Farklı kullanım alanları olan ofis sandalyesi fonksiyonel amaçlı da kullanılmaktadır. Toplantı yapılırken de katılımcıları rahat ettirmektedir.

Usta Ellerden Ergonomik Tasarım

Deneyimli ve uzman tasarımcılar tarafından dizayn edilen ürün dekoratif ve ince çizgilere sahiptir. Farklı tarzlarda döşenmiş olan iş yerlerine uyum sağlamaktadır. Spor ya da klasik olan mobilyalar ile uyumu güzel yakalaan bir üründür. Zarif tasarımı ile küçük alanlar için de ideal olarak kullanılmaktadır. Tasarımcılar müşterilerin istedikleri özel talepleri de dikkate alarak dizaynlara dahil etmektedirler. Kolçaklar kol ile uyumlu olduğu için uyuşma ve tutulma gibi duurmlar kesinlikle yaşanmaz. Her ihtiyacı karşılayan, trende uygun bir modeldir. Biçimi farklı ve estetiktir. İnce düşünülmüş detaylar ile çalışmayı kolaylaştıran bir üründür. Güzel bir ofis ortamı isteyen kişilere bu imkanı sağlayan bir üründür. Rahat edilen sandalyede iş konusunda da daha verimli bir şekilde çalışılmaktadır. Benzersiz bir ofis isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Temizliği rahat bir şekilde yapılan ofis sandalyesi leke tutmaz kumaşlar ile döşendiği için kirlenme süresini büyük oranda uzatmaktadır. Kuru temizleme firmaları zarar vermeyen elektronik cihazlar ile kısa sürede temizleme işlemini gerçekleştirirler. Silim ve temizlenme sonrasında kumaşlarda yıpranma ve deformasyon gibi olumsuz durumlar kesinlikle yaşanmaz. Renklerde ise, solma ve renk değişimi gibi durumlar asla olmaz. Metal olan bölümler nemli bir bez ile temizlendikten sonra paslanma ve küflenme gibi durumlar asla yaşanmaz. Ekonomik şartlar zorlanılmadan uygun fiyat seçenekleri ile ürüne sahip olunabilir.  Tüm bu güzelliklere www.casellakoltuk.com adresinden kolay bir şekilde ulaşılmaktadır.

Bir cevap yazın