Genel

Enjoy Ergonomik ve Şık Makam Koltuğu

Şık bir tasarım ve ergonomik kombinasyon sunan Enjoy, eksiksiz bir performans koltuğudur. Kullanıcıların “bir yatak gibi rahat” dediği Enjoy, hava sirkülasyonunu gerilmiş filaman tarafından geriye doğru azaltır ve terlemeyi azaltır.

Kılıflı koltuklarla ilginç bir tasarıma sahip olan Enjoy’un oturma deneyimi son derece rahat. Çok satan bir yönetici koltuğu olan Enjoy’un mekanizması ile oturma açısı istenilen noktada kilitlenir ve kullanıcıların cesetlerini farklı bedenlerde kavrar. Gergin ağ ve sırt desteği eksiksiz ergonomik bir bakış açısı sağlar. Arka kısımda kullanılan parçalar PP malzemeden imal edilmiştir. Enjoy, ofiste otururken çok vakit geçirenler tarafından unutulmayacak bir ofis koltuğu.

Siyah örgülü ve koltuk örtüsü bulunan Enjoy, farklı stillere sahip ofislerde bulunan temel bir tasarım. Özellikle büyük kurumsal şirketler projelerinde uzun yıllar tercih edilen Enjoy’u kullanacaksınız.

Dayanıklılık, ergonomi ve denge testleriyle test edilir ve tüm Casella ürünleri gibi garanti ve yedek parça garantisi ile sunulmaktadır.

Bir cevap yazın